Pobyty s dětmi

Pro naše hosty je k dispozici společenská místnost s posezením, kulečníkem, stolním tenisem a el. šipkami, dvůr s posezením a venkovním grilem a zahrada, houpačka, dětský domeček, pískoviště, prolézačky, ruské kuželky. V letním období je rovněž možné konzumovat zeleninu a ovoce z užitkové zahrady-vše BIO. Dvůr i celá zahrada jsou oploceny

Parkování přímo u chalupy. 500m od chalupy jsou tenisové kurty, velké dětské hřiště s množstvím atrakcí a minigolf, 1500 m Domanínský rybník o rozhoze 10 ha s letní restaurací a půjčovnou lodiček (pěkná procházka po cestě mimo silnici - mezi loukami, kousek lesem).

V Centru EDEN si mohou děti vyzkoušet jízdu na traktoru, na koních, poznávat moderní technologie nebo nahlédnout jak se žilo na Horácké vesnici v minulosti. Obcí prochází dálková cyklotrasa č 1, na kterou navazují v Bystřici další značené cyklotrasy. 2 km od nás krytý bazén, koupaliště se 3 bazény ( voda není upravována chlórem), sportovní hala ( bowling, kuželky, squash, horolezecká stěna)a lanové centrum.